<< POWRÓT DO REALIZACJI

NEGÓCIOS NOS TRILHOS 2014


MIASTO: Sao Paulo
CENTRUM TARGOWE: Expo Center Norte
DATA: 11-13.11.2014
BRANŻA: kolej - metro (wyposażenie, technologie infrastruktura)

ntexpo.com.br

NEGOCIOS NOS TRILHOS, czyli potęga technologii na targach kolejowych w Brazylii – kolejne targi rozpoczęte

VMG EXPO w otoczeniu najnowszych technologii To, że targi Negocios Nos Trilhos są wydarzeniem rangi międzynarodowej, nie ulega wątpliwości. Potwierdza to nie tylko udział kilkuset wystawców z całego świata, ale także liczne wystąpienia narodowe, w tym Austrii, Hiszpanii, USA, Francji, Japonii oraz Polski

Warto zaznaczyć, że Polskie firmy stanowią na targach silną reprezentację. Swoje oferty prezentują kluczowi gracze branży : PESA, Medcom, EC-Engeeninering, Koltech, Rafamet, Graw, Geotronics oraz Crystal Traktor. Nie zabrakło również stoiska VMG EXPO – partnera targów kolejowych Trako, Transrussia oraz Eurasiarail. Narodowy charakter podkreśliła obecność Ministerstwa Gospodarki promującego Polski Przemysł Kolejowy. VMG EXPO zorganizowało kompleksowo udział firm w targach oraz stoiska na powierzchni blisko 140m2. Polskie firmy to jednak nie tylko stoiska ale również liczne prezentacje, spotkania matchmakingowe oraz konferencje.

Negocios Nos Trilhos 2014 to 17 edycja największych w Ameryce Południowej targów sektora kolejowego. Statystyki mówią same za siebie. Powierzchnia wystawiennicza 16 000 m2, blisko 9000 zwiedzających, 300 wystawców, 7 pawilonów narodowych. Zainteresowanie targami jest z roku na rok coraz większe. Wierzymy, że przy okazji kolejnych edycji targów zwiększy się ilość zadowolonych wystawców z Polski, już dziś wiele firm zapowiada swój udział w przyszłorocznej edycji!!