<< POWRÓT DO REALIZACJI

MARINTEC - NAVALSHORE


MIASTO: Rio de Janeiro
CENTRUM TARGOWE: Sulamerica Convention Center
DATA: 12-14.08.2014
BRANŻA: przemysł morski, stoczniowy, offshore

www.marintecsa.com.br/en

Kolejne targi za nami – MARINTEC NAVALSHORE 2014. W dniach 12 – 14 sierpnia w Rio de Janeiro w Brazylii odbyły się specjalistyczne targi branży morskiej, stoczniowej i offshore. Targi Marintec – Navalshore to jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez przemysłu morskiego na świecie. Podczas trzech niezwykle intensywnych dni spotykali się inżynierowie, projektanci, dyrektorzy najważniejszych brazylijskich stoczni, a także przedstawiciele armatorów poszukujący nowych technologii i rozwiązań.

Po raz kolejny, przy oficjalnym wsparciu Ministerstwa Gospodarki, polscy przedsiębiorcy mogli promować swoje produkty usługi w ramach polskiego stoiska narodowego. W tym roku naszymi partnerami biznesowymi byli m.in. Vistal, Doe i Bohamet.

Podczas targów odbyła się konferencja branżowa, która otworzyła kolejny etap ekspansji polskiego sektora stoczniowego na dynamicznie rozwijającym się rynku brazylijskim. Zarówno polskie stoisko narodowe, jak i konferencja, która przyczyniła się do wzrostu świadomości potencjału polskiego sektora przemysłu morskiego, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających.